Bize Ulaşın: 0282 502 22 63

Kompozit Cephe

Comment are off

Cephe kompozit cepheler, iki yüzü alüminyum levha ile kaplı ortası beyaz polietilen çekirdekten oluşan, bir yüzü renkli alüminyum kompoze levhadır. Cephe kompozit cepheler, mimar ve tasarımcılara yaratıcı ve özgün binalar yapmak için sınırsız fırsatlar sunar. Cephe kompozit cepheler, dış ve iç cephelerde kolaylıkla uygulanabilir. Hafifliği, sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.
  1. Solid, Metalik ve Özel efekt renklerinde üretilen kompozitin boyalı yüzü, UV ışınlarına dayanıklı floropolimer fırın vernikli (PVDF) üst kaplama sistemiyle dış cephe uygulamalarında kullanılır hale getirilmiştir.
  2. Cephe kompozit cepheler kullanım yerine, rüzgar yüküne ve uygulama biçimine bağlı olarak farklı çekirdek kalınlıklarında üretilir.
  3.  Cephe kompozit cephenin en önemli özelliği soğuk olarak el aletleriyle şekil verilebilir olmalarıdır. El makineleri, panel testereleri ve kompozit panel kesim makineleriyle her türlü kesme, biçme, delik açma, bükme işlemleri uygulanabilir.