Bize Ulaşın: 0282 502 22 63

NEV ALÜMİNYUM AKSESUAR İNŞAAT SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.

2011 yılında TEKİRDAĞ’ da kurulmuş bir firmadır. Firma kurulmadan önce aileden gelen köklü ticari ahlak ve birikim temel alınmıştır. Bu temel üzerine inşa ettiğimiz firmamız kısa sürede çok yol almış, alanında söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmamız kullandığı malzeme kalitesi, fiyatı ve hizmeti ile ulusal bazda rakipleri ile rekabet edebilecek seviyededir.
Firmamız, TEKİRDAĞ – ÇORLU merkez ofis ve imalathane , showroom ile toplam 500 m2 lik alanda, 6 montaj, 3 üretim olmak üzere toplam 15 teknik eleman, 1 halkla ilişkiler ve mimarımız ile birlikte hizmet vermektedir. Fabrikamızın cam balkon üretim kapasitesi 250 m2/gün dür. Firmamız kurulduğu günden beri bölgede önemli bir pazar payı elde etmiştir. Müşterilerimizin, üretici firmaların uzaklığına ve yüksek fiyatlara rağmen aldığı ürünler, daha uygun bir fiyata güler yüzlü bir ekip desteği ile önlerine sunulmuştur.

 

Tasarım ve projelendirme ekibimiz müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sistematik bir çalışma ile hizmet sunar. Firmanızın ihtiyacı olan tasarımı ortaya koymak için yaratıcı fikirleri çizgilere, çizgileri hayatla buluşturup, tasarımdan uygulamaya, uygulamadan teslimata taşır.