Bize Ulaşın: 0282 502 22 63

Otomatik Çelik Kepenk Sistemleri

Otomatik Çelik Kepenk: Modern teknolojinin en son örneği olan çelik kepenk sistemleri çağdaş tasarımı ile beklentinin üzerinde talep karşılamakta birinci sıradaki yerini koruyor. Güvenlik ihtiyacını karşılamasının yanı sıra, estetik dizaynı ile de önerilen ve sıklıkla tercih edilen sistemlerin en başındadır. Çelik kepenk sistemleri iş merkezlerinde, mağaza girişlerinde, fabrikalarda, bina girişlerinde kullanılan sarmal kepenk sistemleridir. Kuyumcu, elektronik eşya, eczane, banka vb. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir. Çelik Kepenk Sistemlerinin binaların dış cephesine kattığı estetik cazibe her dönemde vazgeçilmez olmasına neden olmuştur. Hem görsel açıdan hem de işlevsel olması nedeniyle Otomatik Kepenk Sistemleri günümüz yaşantısında tüketicilere lüksü ve konforu bir arada sunmaktadır. Alüminyum konut tipi kepenk sistemleri binaların bir veya birden fazla kanatlı pencerelerine ve kapılarına rahatlıkla uygulanmaktadır.

Yukarı doğru hareket sağlayan ve kısa bir sürede işlemini tamamlayan otomatik çelik kepenkler, isteğe göre kumandalı veya kumandasız olarak imal edilebilir. Rahatlık bakımından kumandalı çelik kepenk sistemleri her zaman daha kullanışlı ve pratiktir. Firmamız tarafından uzun yıllar boyunca üretilen ve satışa sunulan çelik kepnkler, yine firmamız tarafından işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti altındadır.  Siparişiniz üzerine hızlı bir şekilde hazırlanarak yine bünyemiz dâhilinde montajı yapılabilmektedir. İş yerlerinizi hırsızlara karşı korumak maksadı ile Çelik Kepenk ile korumak isterseniz en doğru kararı vermiş olursunuz. Hem malınızı hem de kendi canınızı bir nevi sigortalatmış olduğunuzu söylemekte çok yerinde olabilir. Ürünün satış sonrası servis hizmetlerinin de olduğunu belirterek, dilediğiniz an bakımlarını da yaptırabilmektesiniz.

İş yerlerinde de öncelikli tercihlerin başında gelen otomatik çelik kepenk sistemleri, Çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır. Birçok renk seçeneği sayesinde uygulanacağı mekanlara kolayca uyumluluk sağlayacaktır. Modern görüntüsü, üstün güvenliği ve estetik duruşuyla mağazanızın değerini artırır, işyerinizin prestij ve saygınlığına katma değer sağlayabilir. Ayrıca mikro delikli (transparan) modeli sayesinde istenilirse içerisinin tamamı veya sadece bir kısmının görünmesini sağlayacaktır. Darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Mikro delikleri sayesinde vitrin görüntüsünün ön planda olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Sarmal kepenk sistemleri uzaktan kumandalı ve butonlu olarak isteğe duyarlı olarak kontrol edilebilir. Motor ve kumandalar geliştirmeden üretime kadar bileşenleri tek tek elden geçirilerek birbiriyle tam uyum sağlamaktadır. Kolay montajı ve kullanım rahatlığı ile tüketicilerimizin güven ve konforu hedeflenmektedir. Kullanıcının isteğine göre Opsiyonel olarak sarmal kepenk sistemlerine fotosel bağlantısı da yapılabilmektedir. Sızdırmazlık contası, fitiller ve lamel içerisindeki poliüretan dolgu sayesinde ısı ve ses yalıtımını en yüksek seviyede sağlayarak bütçenizde tasarruf etmenize de neden olur. Ral renk kataloğundan dilediğiniz rengi seçebilir yüzlerce farklı renk arasından zevkinize en uygun renkte otomatik çelik kepenk sisteminizi yaptırabilirsiniz.