Bize Ulaşın: 0282 502 22 63

Pvc Klasik Kepenk

Pvc Klasik Kepenk Sistemleri: Panjur mekanizmalarında kullanılan en son yenilik motor ve kontrol üniteleri olmasına karşın, farklı taleplere göre manuel ve mekanik panjur uygulamaları yapılmaktadır. 50 cm altında kalan pencere ölçülerinde veya bölünen ve bu ölçünün altındaki detaylarda Pvc Klasik Kepenk sistemleri uygulanmaktadır.

Ayrıca bazı nihai tüketicilerin makaslı olmasını arzu ettiği panjur sistemleri de mekanik uygulanmak zorundadır. Makasların ileri doğru açık olduğu sırada motorlu panjurlar sağlıklı çalışmaz ve panjuru açmaya veya kapatmaya çalışmak ciddi sorunlar çıkarabilir. Pvc Kepenk Sistemleri ile evinizi hem daha korunaklı hem de daha konforlu hale getirmiş olursunuz.

Pvc Kepenk Sistemleri, zengin aksesuar seçenekleriyle geleneksel mimari ve dekoratif beklentilerinize ideal çözümler sunduğu gibi, yapılarınızda da içten dışa doğru kontrollü koruma sağlar. Yapılarınızın dış yüzeyi ile uyumlu tasarımı, doğal ahşap desenli kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile yaşam alanlarınıza konfor ve kolaylıklar kazandırır.

Pvc Klasik Kepenk Özellikler

  • Tüm Pvc pencere ve kapı sistem serileri ile uyumludurlar.
  • 140 cm genişliğe ve 240 cm yüksekliğe kadar ulaşan ölçüleriyle tüm farklı kapı ve pencere sistemlerinde kolaylıkla kullanılabilirler.
  • 80 mm x 35 mm ölçülerinde ve 67º’lik açıdaki hareketsiz lamel sistemi sayesinde güneş ışınlarının içeri girmesini engeller.
  • Sabitleme seçeneği sayesinde havalandırma mazgalı olarak ta kullanma olanağı sağlar.
  • Tek kanat uygulamalarında kullanılabildiği gibi, kanat adaptör Profili yardımıyla çift kanat uygulamalarında da güvenle kullanılabilirler.
  • Üretiminde pvc pencere Profil formülü kullanıldığı için zorlu doğal koşullara ve güneş ışınlarına karşı dayanım performansı mükemmeldir.
  • Doğal ahşap desenli kaplama seçenekleri ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.